Kruhy pod očima vám přidávají věk: Poradíme vám způsob, jak se zbavit tmavých váčků až o 70%

0
1130

Svět kosmetiky a beauty procedur se neustále vyvíjí a dělají se velké pokroky. Za poslední roky jsme zaznamenali velký zájem ze strany žen o péči o svou pleť. S ním se stupňují i ​​nároky a následně vývoj beauty krémů, očních krémů, sér, ale i technologických novinek. Právě o očním okolí bude dnes řeč.

Kruhy pod očima, tmavé fleky a váčky dokážou potrápit nejednu z nás a přestože ne vždy za to může naše životospráva nebo nedostatek spánku, ale i hormony, každá se snažíme pro jejich eliminování udělat maximum. Novinky na trhu potvrzují, že dnes můžeme testovat a poznat na základě toho, co každé z nás pomůže a protože každá má jiný typ pleti a vyhovuje jí něco jiného, ​​udělali jsme si malý průzkum různých možností, jak potlačit tmavé váčky pod očima a dosáhnout rozzářenější a mladistvější look.

Kam se posunul vývoj v oblasti jejich odstranění tmavých váčků a kruhů pod očima? Gelový hydratační krém Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream se zaměřuje na příčiny vzniku tmavých skvrn a zbarvení. Podporuje přirozenou odolnost pleti vůči vzniku tmavých míst a nerovnoměrností a pleti navrací jiskru v podobě lesku, rozzáření a vlhkosti po celý den. Díky technologii ReNeura Technology + ™ zlepšuje vnímavost pleti, čímž ji probouzí a dochází k udržení hydratace a zářivého vzhledu jemné a pružné pokožky. „Krém má velmi lehoučkou texturu, vycházející z japonské koncepce krásy, která ctí propojení s přírodou, ale i vědou.

Na to, abychom si připadaly krásné, se musíme krásně nejdříve cítit a přesně takový dojem nabudete, když si aplikujete i jen malé množství tohoto gelového krému. „