Beauty novinky v duchu zpomalení stárnutí: Tradiční rituál Japonek, který probudí vaši pleť a vytáhne krásu zevnitř

0
1289

Japonská kultura nás odpradávna fascinuje a s ní i rituály krásy. Dnes není pochyb o tom, že jsou to právě Japonky, které nás svou věčným mládím a bezchybnou pletí nepřestávají překvapovat. Stále více a více se ponořují do hloubky poznání problematiky stárnutí. Díky preciznosti a vytrvalosti, s jakou se pouštějí do vývoje jejich odborníci, přinášejí nové a nové poznatky a řešení. Žena během života prochází různými změnami, nejen těmi fyzickými, ale i osobnostními.

Vnímání sebe samé ostatně i tak vždy vede k návratu k přirozené kráse, kterou každá z nás nosí uvnitř. Čistota a jednoduchost je přitom základem tradičních japonských beauty rituálů, které jsou známé ještě jednou vzácností, a tou je čas. Čas je nový luxus a platí to i v péči o vaši pleť. K výsledkům vás přitom přivede trpělivost a vytrvalost, podobně jako je tomu při typickém japonském umění – kaligrafii. Právě tou se vývojáři nejnovějších procesů inspirovali, konkrétně kaligrafkou SUIT Nakatsuka.

Očištění a probuzení pleti působí proti prvním známkám stárnutí Hedvábně pleťová voda Sensai Absolute Silk Micro Mousse Treatment očistí pleť, probudí v ní život a připraví ji na další kroky. Jemná voda se ihned poo aplikaci premmení na pěnu s obsahem bublinek, které jsou ještě menší než póry. Působí proti prvním známkám startnutia, které zachytí včas a to díky mikrokarbonatovaným bublinkám a patentovanou směsí Koishmaru Silk Royal ™.

Dva japonské poklady pro hedvábnou pleť V dalším kroku vás čeká vzrušení ze poznání dvou skutečných japonských pokladů – Sakura Eternal Complex a Koishimaru Silk EX. Hedvábný film pleti dosáhnete aplikováním krému z kolekce Ultimate the cream limited edition bohatého na tyto složky, který probuzenou pleť umocní ještě více a dodá jí přirozené světlo a jas vycházející z vašeho nitra. Nevynechejte ani hedvábnou emulzi, která pleť vyživuje a podpoří krásu zevnitř.