Vybíráte řezací laser pro strojírenskou výrobu? Nakupte u společnosti Canmet

0
213

Když si můžete vybrat, rádi nakupujete u českých společností, které mají mnohaletou tradici a dokonale své práci rozumí? I vy sami se snažíte zákazníkům nabízet to nejlepší, aby se k vám rádi a s důvěrou vraceli, a také vás doporučovali mezi svými obchodními partnery? Pak se vám bude jistě líbit brněnská společnost Canmet, která nabízí nejrůznější technologie pro oblast strojírenství. Pokud potřebujete přesně, rychle a efektivně zpracovat plechy, tady najdete technologie, které vaší firmě jistě pomohou k úspěchu. My se podíváme na řezací lasery.

Šikovná laserová řezací centra

Řezací laser provádí laserové řezání, což je tavná technologie dělení, kdy je materiál lokálně roztaven a odstraněn proudem asistenčního plynu. Jedná se o značně flexibilní technologii s téměř neomezenými možnostmi při řezání tvarů s vysokou přesností a kvalitou řezu. Laserový paprsek z FIBER pevnolátkového zdroje je na čočku přenesen s vysokou energetickou účinností optickým kabelem. Zpracuje bezpečně a účinně i vysoko reflexní materiály. Jde o měď, mosaz nebo třeba speciální ocel.

Laserové řezací stroje nejvyšší kvality vyrábí např. společnost EAGLE z Polska. Jedná se o relativně mladou společnost, která si však velmi rychle získala místo mezi těmi nejlepšími v oboru na světě. Chtěla postavit nejrychlejší laserové řezací centrum na světě, což se jí podařilo a přesvědčit se o tom můžeme díky provedeným testům a časovým studiím.

Také EU ji podpořila mnoha obrovskými finančními granty a stále ji ve vývoji a zlepšování high-tech produktu podporuje.

K populárním patří např. laserový řezací stroj eSmart od Eagle, který představuje ekonomické a produktivní laserové centrum s vynikajícím výkonem a malou zastavěnou plochou.

Více informací najdete na webových stránkách Canmet.eu.