Bouřlivý život Pamely Anderson: Svého manžela poznala jen čtyři dny před svatbou, mlátit se jím nechala však roky

0
1108

Už krátce po tom, jak se Pamela objevila v červených plavkách na televizních obrazovkách, si získala veškerou pozornost opačného pohlaví. Všichni tehdy toužili po seriálové č.j. a i když se zdálo, že blonďatá herečka může mít jakéhokoliv chlapa, dlouho se po jejím boku žádný neukazoval.

Zpočátku za to nepochybně mohl i fakt, že měla dlouhodobý vztah na dálku se svým kanadským přátelům, ale později do toho přišly i pracovní povinnosti. Pamela totiž chtěla za každou cenu prorazit v Hollywoodu a sama si dobře uvědomovala, že s vážnou známostí po boku to půjde o něco těžší. Všechno se to změnilo v roce 1995, kdy se zúčastnila novoročního večírku. Právě tam poprvé spatřila hudebníka Tommyho Leea.

Jak s odstupem času oba prohlásili, byla to láska na první pohled. Přesto se dvojice nedala do řeči až do momentu, dokud Pamela neodešla o měsíc na to do Mexica. Umělec se za ní okamžitě vybral a právě tehdy se podle jejich slov začala láska jako z filmu. Po čtyřech dnech, které spolu strávili, si Tommy uvědomil, že právě Anderson je žena, se kterou si umí představit budoucnost, a tak jí utíkal bez rozmýšlení koupit zásnubní prsten z růžového zlata a ještě v ten den ji požádal o ruku. „Souhlasila a následně mi strčila jazyk do hrdla, “ okomentoval tehdy romantickou chvíli pro zahraniční média bubeník. Hned na to se konala svatba, o níž herečka nedala vědět ani svým nejbližším. „To, že se Pamela vydala, jsem se dozvídala až z magazínu, “ prozradila Pamelina máma.

Sex, drogy a rock’n’roll Už od prvního momentu tak dvojice vedla spontánní a poměrně kontroverzní život. Skandály jejich provázely na každém kroku – ať to už byly jejich veřejné, místy nevhodné projevy lásky, odvážné kousky oblečení, ale i fakt, že se na veřejnost dostala nahrávka jejich sexu. Tommy se totiž netají, že každý pohlavní styk se svou právoplatnou manželkou si nahrává a odkladu na videokazety. Právě jedna z nich však byla z jeho domu odcizena a o pár dní na to se dostala na veřejnost. Dvojice si už tak po pár měsících zažila první krizi a rozvod, který sice ustálí, ale problémy pokračovali dál. „Pamela byla závislá na alkoholu a kokainu dlouhá léta, “ prozradil webu Radar zdroj z blízkého okolí herečky. Nikdo nepochybuje, že to bylo právě v období, kdy byla se svým prvním manželem. Nepřekonatelné problémy nastaly po narození syny. „Možná pokud bych se stal jejím třetím synem, měl bych od ní konečně dostatek pozornosti, “ vyprávěl médiím Tommy otevřeně.

Právě v tomto období tak začal více pít, což však vedlo k větší agresi, kdy fyzicky napadal svou manželku – a to přímo před očima svých malých synů. Za jeden z útoků ho dokonce policie poslala na pololetí za mříže. I když se dvojice nakonec rozvedla a Pamela popisovala rockera jako neschopného otce a alkoholika, pravdou bylo, že ke svému ex stále přechovává jakési city. Jen před pár lety totiž starší syn Brandon napadl svého otce poté, jak urážel Pamelu. Lee však přiznal, že je to právě sexbomba, která ho čas od času kontaktuje a žádá, aby to spolu opět ještě zkusili. Jeho slova potvrzuje i samotná Pamela, která navzdory všem problémům prohlásila, že právě Tommy byl jí životní láskou.