Jak zapůsobit na ženu svých snů?

0
1212

O tom, jak zapůsobit na ženu už byly napsány stovky příruček a článků v časopisech pro muže. Není to tak složité, jak by se vám pánům mohlo zdát, pojďme se na nějaké triky, které na ženy platí, podívat blíže v tomto článku. Uvidíte, že ženy nejsou tak složité bytosti, jak si o nich rádi v hodpodě s kamarády děláte legraci.

Na ženu udělá dojem, když jí posloucháte. A když si pamatujete, co vám řekla. Pamatujte, ženy nepotřebují politovat, to že vám svěří nějaké své tajemství a trápení, znamená, že vám důvěřuje.

Miluji tě. To dokáže napsat každý, ale je třeba to také dokázat. Uvařte jí kávu, pomozte s nákupem, spravte odpad v kuchyni. V zimě ji omeťte sníh z auta, na takové maličkosti si ženy potrpí více, než na květiny.

Letmé dotyky a polibky. Každá žena se ráda cítí chtěná a žádaná. Jdete kolem ní, když vaří, dejte ji zezadu pusu na krk, nebo ji letmo pohlaďte po zadečku. Bude to ro ni signál. Že je pro vás přitažlivá, když budete během dne udržovat toto lehké sexuální napětí, uvidíte, že večer v posteli z ní bude tygřice.

Uvařte jí, nebo vařte spolu. Pohled na muže, který se snaží předvést své kulinářské umění, je neskutečně sexy, i kdyby nakonec připravoval jen obyčejné toasty. Také společné vaření utužuje váš partnerský vztah, můžete při něm zažít spoustu legrace a při společné činnosti se mezi vámi vytváří silnější pouto.

Starejte se. Zprávy tipu: „Dojela jsi v pořádku?“, „Dávej na sebe pozor.“, nám ženám dávají najevo, že vám na nás záleží. Má-li vaše partnerka důležité jednání, či pracovní pohovor, potěšte jí zprávou, že v ní věříte, držíte palce a těšíte se, jak to večer spolu oslavíte.

Nespěchejte na sex. Dnešní uspěchaná doba je plná instantních vztahů, pokud vám ale na ženě opravdu záleží, měli byste se snažit nejdříve poznat její nahou duši dříve, než její nahé tělo.

Pokud byste chtěli využít k prvotnímu kontaktu nějakou seznamku, vždy si každou trochu prověřte a také se podívejte na přehled seznamek a recenze.