Chtějí ženy alfasamce?

0
1036

Dnešní doba, kdy se na sociálních sítích předvádí muži, kdo má lepší auto, dražší hodinky, hubenější přítelkyni a naopak tučnější konto, dává „průměrným“ mužům hodně zabrat. Mají dojem, že všechny ženy touží pouze po alfasamci v tričku s nápisem Gant, jachtou zaparkovanou v Chorvatsku, s platinovou kreditní kartou a nablýskaném Mercedesu.

Je to však pravda?

více v článku...

Možná ženy v určitém životním období ocení to, že se nechávají vydržovat, bez vyvinutí většího úsilí. Ale vězte, že stále existují ženy, pro které je nálepka „zlatokopka“ naprosto nemyslitelná a snaží se budovat svou vlastní kariéru a něčeho dosáhnout bez něčí finanční podpory, ty ale na internetu nenajdete, jsou většinou tolik orientované na výkon a svůj životní cíl, že nemají čas brouzdat po sociálních sítích.

Máte co nabídnout

Spousta žen stále ocení pozornost, naslouchání a objetí, než nákupy. Movitý přítel se k nim většinou totiž chová podle toho, co do vztahu ony přináší, a pokud je to jen sexy tělo a blonďatá tvářička, mnoho respektu od muže nedostanou. Velmi bohatých mužů u nás v republice nenajdete, zato je spousta blondýnek, které by rády utrácely jejich peníze. A takoví muži to vědí a zachází se „svými módními doplňky“ kolikrát hůře, než se svými nákladnými vozy zahraniční provenience.

Zaujměte něčím jiným

Každý má talent na něco jiného, pokud vyděláváte pouze průměrné peníze, můžete vzít ženu na okouzlující výlet do přírody, zaujmout můžete hezkým vztahem k dětem, ke zvířatům, galantností, nebo tím, že jí uvaříte něco dobrého. Nakonec nezáleží, kolik peněz máte v peněžence, ale na tom, jak se s vámi žena bude cítit. Pokud bude mít pocit, že je žádaná, milovaná a bude mít vaši pozornost, jak kdyby byla princezna, uděláte určitě lepší dojem, než pánové, kteří umí máchat jenom kreditní kartou. Nezoufejte, ta pravá vás bude mít ráda takového, jaký jste.