Test PandaVPN a Hola VPN Premium: Kdo má lepší hodnocení

0
259

Vyplatí se objednat PandaVPN, nebo se spíše vyplatí Hola Premium VPN? U obou VPN jsme porovnali parametry, sečetli body a výsledek je 6,2/10 vs 6,8/10.

Rychlost připojení Panda VPN : Hola! VPN Premium, kdo vyhrál?

více v článku...

Hodnota rychlosti stahování a nahrávání dat patří mezi nejdůležitější parametry, platí to i o PandaVPN a Hola Premium VPN.

Rychlost stahování první jmenované byla v průměru 20 Mb/s, případě druhé 112 Mb/s. PandaVPN se ukázala o 92 Mb/s pomalejší v porovnání s Hola Premium VPN.

O rychlosti nahrávání dat informuje upload, u Panda VPN jsme naměřili 17 Mb/s. Hola Premium VPN dosáhla rychlosti 35 Mb/s, je tedy o 18 Mb/s rychlejší.

Posledním rychlostním parametrem byla odezva, u první VPN jsme naměřili 211 ms. U druhé Hola VPN Premium jsme naměřili průměrných 27 ms. Čím je hodnota odezvy nižší, tím lépe, tudíž PandaVPN je o 184 ms horší.

Průběžný bodový součet recenze PandaVPN vs. Hola Premium VPN zatím je 3 /10 – 6/10.

Podaří se PandaVPN odblokovat Netflix?

Pro odblokování zahraničního Netflixu je zásadní dostatečná rychlost stahování, PandaVPN tuto dovednost zvládá. VPN obvykle stačí zapnout a vybrat zemi, Hola VPN Premium Netflix odemknout zvládá.

Díky VPN lze odblokovat také youtubová videa, která jsou v Česku skrytá, přičemž Hola Premium VPN takovou funkci má. Druhá porovnávaná VPN odblokování YouTube neobsahuje.

Každá správná VPN toho umí mnohem víc, nesmí chybět ochrana před vyzrazením DNS, multi-hop připojení a kill switch. Taková PandaVPN nabízí ochranu před vyzrazením DNS a Hola VPN Premium pro příklad má funkci whitelist.

Co se týká funkcí, je výsledek 6 /10 ku 10/10.

Porazí konkurenci PandaVPN v nabídce počtu serverů a zemí?

Příliš málo serverů může být předzvěstí nízké rychlosti, PandaVPN uvádí 3 000 serverů. V aplikaci Hola! VPN Premium jsme napočítali celkem 6 500 serverů. První jmenovaná tak nabízí o 3500 méně .

Dalším důležitým parametrem je počet zemí, který u Hola Premium VPN dosáhl počtu 220. Druhá VPN má 80, čili o 140 méně. V této disciplíně tedy prohrává .

Vždy si zkontrolujte počet současně připojitelných zařízení, kterých PandaVPN umí 3. Hola! VPN Premium povolí současně připojit 10 zařízení. Úplný přehled vlastností najdete v článku VPN zdarma.

Jaké platformy umí PandaVPN a jaké umí Hola Premium VPN?

Mezi nejdůležitější parametry VPN patří podporovaná zařízení, Panda VPN podporuje Android OS a ochrání telefony s iOS, druhá VPN služba Hola VPN Premium operační systém iPhone iOS pokrývá, zařízení se systémem Android standardně dokáže zabezpečit.

Sídlo VPN je důležité s ohledem na vztah legislativy dané země a sdílením informací o uživatelích, PandaVPN má domov na Seychelách. Druhá z VPN v našem porovnání sídlí v Izraeli.

Aplikace Panda VPN není k dostání v českém překladu, Hola Premium VPN česky taky není.

V hodnocení nabízených platforem dosáhla PandaVPN skóre 8/10 a Hola VPN Premium získala hodnocení 10/10.

Cena předplatného PandaVPN a Hola Premium VPN

Hola VPN Premium si lze pořídit od 74 Kč měsíčně, objednat druhou z VPN si můžete za 61 Kč měsíčně. Známka obou VPN za poměr ceny a funkcí je 6/10 pro první ze srovnávaných služeb a 5 /10 pro druhou VPN ze srovnání.