Správa mateřské školy s pomocí jedné aplikace? I to je realita 21. století

0
222

Doby, kdy komunikace rodičů s jeslemi a školkou probíhala pouze ústně, telefonicky či písemně, jsou již definitivně pryč. 21. století totiž přináší revoluci v podobě správy mateřských škol online. Jak to probíhá a jak moc to usnadňuje práci kantorům i rodičům?

Jeden systém zajišťuje správu mateřské školy pohodlně a odkudkoliv

více v článku...

Správa mateřské školy s pomocí jedné aplikace není snem, nýbrž realitou. Mateřské školy, jesle a dětské skupiny tak mají možnost vstoupit do 21. století a být online. S pomocí jednoho systému lze snadno odeslat omluvenku, objednat dítěti oběd nebo napsat přímou zprávu učiteli. To samé platí samozřejmě i naopak. Pokud potřebuje učitel rodiče některého žáka o něčem informovat, s pomocí online aplikace mu pošle zprávu, případně odešle hromadnou zprávu všem rodičům.

Informační systém pro mateřské školy online usnadňuje práci učitelům

Učitelům přináší informační systém pro mateřské školy pohodlí, přehled i snadný způsob komunikace s rodiči. Kantoři tak mají kdykoli k ruce kontakty na rodiče v případě nouze, společně s důležitými informacemi o dětech, které mohou zahrnovat jejich alergie a další nemoci, kterými trpí. Vše samozřejmě zcela v souladu s nařízením GDPR.

Kvalitnější vztahy mezi rodiči a učiteli a efektivnější komunikace

Mateřské školy, jesle, dětské skupiny a další formy předškolního vzdělávání dětí, které preferují, že správa mateřské školy je řízena online, navazují kvalitnější vztahy s rodiči dětí. Informační systém pro mateřské školy, který je možné používat s pomocí chytrého mobilního telefonu s připojením k internetu, rovněž zefektivňuje komunikaci.

Internet má lidi spojovat a zefektivňovat jejich životy. Přesně k tomu slouží online aplikace, které usnadňují práci učitelům i rodičům a jsou zaměřeny na správu MŠ.