Hotel poblíž Karlštejna přináší chvilky plné relaxace a pohody

0
242

Odbourat stres, užívat si příjemné odpoledne plné slunce, a přitom poznávat českou historii? Jistě, tohle všechno je k dispozici, když zavítáte do malebného regionu u řeky Berounky, kde najdete i světoznámý hrad Karlštejn.

Najít si volný víkend nemusí být vůbec obtížné, centrum Prahy je vzdáleno jen 25 kilometrů od hotelu, v němž vládnou společně klid a zeleň. Počítá se i s deštěm, který by zkřížil cestovatelské plány. Pokud zaprší, bude pro vás jako hotelové hosty k dispozici sauna, fitness nebo možnost posezení u teplého krbu v originální restauraci.

Vybírat si lze ze 49 lůžek

více v článku...

Kolik pokojů a lůžek bude pro hosty k dispozici? Hotel Karlštejn nabízí jednadvacet nekuřáckých pokojů, celkem je na výběr ze 49 lůžek. Jde o vhodné zázemí i pro rodiny s dětmi, které si chtějí užít dovolenou v příjemném českém prostředí.

Jako milý bonus si mohou návštěvníci tohoto regionu prohlédnout i hrad, který si zahrál ve slavné československé komedii. Je sice pravda, že vás čeká trochu delší procházka a půjdete i směrem do kopce, ale s tím se dá u českých hradů počítat už dopředu. Pohled z výšky vás jistě ohromí a výhled na krajinu podél řeky Berounky je jednoduše báječný. Nikdo také neříká, že musíte spěchat, čeká vás přece příjemná rodinná procházka s klidným tempem.

A kam se vydat na výlety?

Není to jenom Karlštejn, který je zajímavým tipem na odpolední výlet. Můžete se vydat i na proslulou Hlásnou Třebáň, nabízí se Bubovické vodopády či lom Amerika a mohli bychom samozřejmě ještě dlouho pokračovat.

Víkend strávený v přírodě znamená načerpání nových sil. A v případě tohoto hotelu můžete relaxovat i na letní terase, připravený je také party stan na ostrově, pokud bude přát počasí. Nuda tedy v těchto končinách zaručeně nehrozí!