Romantika level milión. Na těchto místech ji rozhodně zažijete

0
1035

Kotydž Kde: Banská Štiavnica Vybavení: Uvnitř najdete jen pohodlnou manželskou postel, minimum nábytku, outdoorovou koupelnu, suché WC, lavor na základní hygienu ale i obytni sprchu. Víme, je to trošku netradiční, ale právě to dodává Kotydžu, pravou romantickou atmosféru a jedinečnost. Najdete tam pár knížek, stolních her ale i promítačku kdyby sis chtěli podívat dobrý film. Kávovar je také samozřejmostí. Stravování: Při chatce je ohniště, kde si opečete špekáčky, případně si můžete něco připravit na grilu. No a během deštivého dní si víte jídlo připravit na plotýnka. A centrum Banské Štiavnice je 5 minut od chatky, takže to je také cesta, pro ty, kteří chtějí i změnit prostředí a vychutnat si peekný gastronomický zážitek.

Co tam můžete dělat: Odpočívat, odpočívat a odpočívat. A to se v dnešní mimořádně hektické době, více než počítá.

Kouzelná samota Kde: Vrchotovy Janovice Vybavení: Tak jak prozrazuje samotná název, toto kouzelné místo najdete zcela mimo civilizace, uprostřed luk, polí a malého vinohradu. Původně zemědělská usedlost dostala díky citlivé rekonstrukci zcela nový vítr, takže okouzlí téměř každého. Kuchyň, jídelna, obývací pokoj, knihovna, 5 ložnic, zimní zahrada, 3 koupelny, bazén. To vše vám toto místo nabízí. Vyberte se na procházku do vinohradu nebo objevujte krásy Benešova a jeho okolí. Nalijte si pohár vína užívejte si přítomné okamžiky. To ticho, které tu vládne si vás zcela podmaní.

Stravování: Můžete si připravit něco sami na grilu, případně zajděte na večeři v okolí. Ale právě domácí kuchyně je to, co vám pobyt udělá ještě kouzelnější. A nevyužít nádhernou zimní zahradu, či terasu, která zde je, by byl hřích.

Co tam můžete dělat: Procházet se ruku v ruka ve vinicích, vařit si oblíbená jídla, pít kvalitní víno a rozmazlovat jeden druhého. Pro ty akčnější typy, je zde možnost turistiky, takže nudit se rozhodně nebudete.

Vybavení: Stylový venkovský Boutique hotel MEZI plůtku, lze nazvat i místem fantazie. Necháváte se ráno rádi probudit prvními paprsky slunce, milujete pohled na oblohu posetou hvězdami, či zvuk praskajícího dřeva v krbu? A k tomu patříte mezi skutečných gurmány? Tak tady jste na správné adrese. Jsou zde 4 pokoje inspirované severskou architekturou. Součástí každé je koupelna. No například televizor byste zde hledali marně. Každá jedna pokoj je navrhovaná s citem a zaručeně se zde budete cítit jako královna. Zažijete tu nezapomenutelnou atmosféru. No a pokud potřebujete opravdu na chvilku vypnout, je to ta správná adresa.

Stravování: Po dohodě je možné vychutnat si zážitkovou večeři přímo na míru, kterou vám připraví sám pan majitel. Uvidíte, že to bude gastronomické nebíčko. Co tam můžete dělat: Zaposlouchejte se do ticha přírody a vychutnávejte si soukromí a luxus. Místo je jako stvořené pro dvojice, které potřebují opět vrátit do vztahu vášeň. Pokud se budete přece jen nudit na skok máte golfová hřiště,