Nemáte štěstí na seznamce? Možná děláte tyto chyby

0
1798

Seznamujete se on-line a stále se nedaří najít ten pravý protějšek? Možná je to jen náhoda a bude to chtít více trpělivosti, ale také je možné, že děláte zbytečné chyby a zbytečně si šlapete po svém štěstí v seznamování. Pokud tyto chyby přestanete dělat, vaše šance na seznámení se výrazně zvýší.

Špatně vyplněný seznamovací profil

více v článku...

Pokud svůj profil vyplníte špatně, budou vás kontaktovat špatní lidé, případně žádní. Správně vyplněný profil by měl obsahovat co nejvíc informací o vás a hlavně pravdivých. Pokud je možnost na on-line seznamce přidat také nějaký inzerát, pak si dejte záležet a využijte tuto možnost na maximum. Určitě tuto možnost neznehodnoťte tím, že tam napíšete pouhý pozdrav, nebo přidáte smajlíky. Měli byste tam napsat rozhodně něco o sobě svými slovy a také jaké jsou vaše představy a co vlastně na seznamce hledáte. Takto můžete velice snadno zaujmout ty správné uživatele a zároveň odradit takové, kteří vás nezajímají.

Žádná nebo nevhodná fotka

Snad na každé seznamce můžete přidat jednu profilovou fotku a většinou také další. Pokud přidáte správnou fotku tak věřte, že tak oslovíte mnohem víc uživatelů už jen proto, že spousta lidí se na profily bez fotky ani nedívá. A samotné seznamovací weby často upřednostňují profily, které nějakou fotku mají. Fotka o vás dokáže také hodně říct a probudit ty správné sympatie. Jen nezapomeňte, že by každá fotka měla být aktuální a přirozená.

Nevhodná komunikace na seznamce

Zaujal vás nějaký uživatel? Pak určitě neváhejte a napište mu zprávu co nejdřív. Ale pozor, buďte trochu kreativní a nepište do první zprávy pouze pozdrav, nebo opět jen nějaké smajlíky, ale dejte důvod oslovenému uživateli, aby vám odpověděl. Napište něco málo o sobě, proč jste na seznamce, co hledáte a třeba tuto zprávu zakončete otázkou, co by rád na seznamce našel vámi vybraný dotyčný. Pokud je alespoň trochu shoda mezi vámi a uživatel je slušný, odpoví vám a pak můžete přejít k další komunikaci.

Budeme moc rádi, pokud vám tyto naše základní tipy pomohly a třeba díky některému z nich najdete své štěstí na seznamce mnohem dřív. Kromě toho vám můžeme doporučit také velice povedenou českou seznamku randino.cz.