Nemáte štěstí na seznamce? Možná děláte tyto chyby

0
1570

Seznamujete se on-line a stále se nedaří najít ten pravý protějšek? Možná je to jen náhoda a bude to chtít více trpělivosti, ale také je možné, že děláte zbytečné chyby a zbytečně si šlapete po svém štěstí v seznamování. Pokud tyto chyby přestanete dělat, vaše šance na seznámení se výrazně zvýší.

Špatně vyplněný seznamovací profil

Pokud svůj profil vyplníte špatně, budou vás kontaktovat špatní lidé, případně žádní. Správně vyplněný profil by měl obsahovat co nejvíc informací o vás a hlavně pravdivých. Pokud je možnost na on-line seznamce přidat také nějaký inzerát, pak si dejte záležet a využijte tuto možnost na maximum. Určitě tuto možnost neznehodnoťte tím, že tam napíšete pouhý pozdrav, nebo přidáte smajlíky. Měli byste tam napsat rozhodně něco o sobě svými slovy a také jaké jsou vaše představy a co vlastně na seznamce hledáte. Takto můžete velice snadno zaujmout ty správné uživatele a zároveň odradit takové, kteří vás nezajímají.

Žádná nebo nevhodná fotka

Snad na každé seznamce můžete přidat jednu profilovou fotku a většinou také další. Pokud přidáte správnou fotku tak věřte, že tak oslovíte mnohem víc uživatelů už jen proto, že spousta lidí se na profily bez fotky ani nedívá. A samotné seznamovací weby často upřednostňují profily, které nějakou fotku mají. Fotka o vás dokáže také hodně říct a probudit ty správné sympatie. Jen nezapomeňte, že by každá fotka měla být aktuální a přirozená.

Nevhodná komunikace na seznamce

Zaujal vás nějaký uživatel? Pak určitě neváhejte a napište mu zprávu co nejdřív. Ale pozor, buďte trochu kreativní a nepište do první zprávy pouze pozdrav, nebo opět jen nějaké smajlíky, ale dejte důvod oslovenému uživateli, aby vám odpověděl. Napište něco málo o sobě, proč jste na seznamce, co hledáte a třeba tuto zprávu zakončete otázkou, co by rád na seznamce našel vámi vybraný dotyčný. Pokud je alespoň trochu shoda mezi vámi a uživatel je slušný, odpoví vám a pak můžete přejít k další komunikaci.

Budeme moc rádi, pokud vám tyto naše základní tipy pomohly a třeba díky některému z nich najdete své štěstí na seznamce mnohem dřív. Kromě toho vám můžeme doporučit také velice povedenou českou seznamku randino.cz.