Několik praktických tipů, jak vybrat dárek pro tchyni

0
475

Vybrat dárek své tchyni dárek může být velmi stresující záležitostí. Hledání dárku pro každou příležitost je většinou o tom, že se zaměříte na vaši tchyni a ukážete jí, že vám na ní záleží. Výběr dárku, který odráží její zájmy a váš vztah, ovšem může posílit vaše pouto. nebo alespoň vnést do rodinných vztahů klid a pohodu.

  • Co třeba společná sobota s celou rodinou? Naplánujte lázeňský den pro relaxační zážitek, nebo nějaký zajímavý výlet do okolí. Pokud nechcete nic společného, nebo by to tak nejspíš nechtěla vaše tchýně, kupte dárkovou kartu, aby si mohla naplánovat den a čas, který jí nejlépe vyhovuje.
  • Kupte rodinné focení. Kdy naposledy se rodina společně fotila? Máte vůbec fotku celé rodiny pohromadě a chtěla by vaše tchýně takovou fotku mít doma? Nejspíš ano. Obraťte se na místní fotografy, abyste zjistili cenu a naplánujte den a čas focení.
  • Vyberte něco, co souvisí s jejími zájmy. Pokud vaše tchýně miluje vyšívání, může se zdát jako snadný nápad pořídit jí novou sadu jehlic Může však již mít vše, co potřebuje. Vyberte položku, která souvisí s jejími zájmy, ale ne s něčím, co by mohla dostat dříve nebo by si mohla lépe vybrat sama.
  • Přihlaste ji k odběru služeb, nebo donášek. Je to skvělý způsob, jak může vaše tchýně vyzkoušet nějaké nové produkty. Některé služby dodávají make-up nebo domácí potřeby, jiné zasílají víno či ochutnávkové balíčky s jídlem. Stejně tak jí můžete předplatit nějaký časopis, nebo noviny.
  • Kupte jí něco do kuchyně nebo domu. Bylinkové květináče a sukulenty jsou skvělými dárky, které rozzáří domov vaší tchýně. Stejně tak i plechové hrnky do kuchyně. Takový plecháčekje praktickým dárkem, který plní také funkci ozdobnou a dovede rozjasnit každou kuchyni.
  • Myslete na dárkové balení. Může být lákavé nechat dárek v krabici, ve které byl koupený, nebo v tašce, ve které jste si jej přinesli domů. Zabalení dárku do balicího papíru zvyšuje napětí při předání dárku a ukazuje, že jste si dali záležet. Pokud nestihnete dárek zabalit sami, požádejte obchod o dárkové balení.