Jak vypadat štíhleji v několika krocích

0
1001

Až budete zase stát před skříní a přemýšlet, co si oblečete, zkuste se řídit několika jednoduchými triky, díky kterým budou i kypřejší postavy vypadat opticky štíhlejší a velice sexy. 

  1. Kupujte správnou velikost 

Ať už máte větší bříško nebo zadek, vždy kupujte svou obvyklou konfekční velikost. Volit můžete různé kousky, které vám pomohou všechny nedostatky zakrýt. 

Trápí vás větší zadeček, ale máte pěkné štíhlé nohy? Oblékněte si úzké džíny nebo legíny a přehoďte přes ně volnou halenku nebo tuniku. Osvědčeným trikem, jak schovat břicho, jsou vysoké kalhoty. Vysoký pas je dnes velmi moderní a módní, nosí jej jak ženy štíhlé, tak kypré. V kalhotách s vysokým pasem perfektně schováte všechno, co nechcete, aby bylo vidět a budete vypadat útleji. 

Svoje outfity můžete také oživit doplňky. Delší náhrdelník prodlouží krk a odvrátí pozornost od břicha. Podobně fungují také náramky a masivnější prsteny. Přitáhnete jimi pozornost na ruce. 

  1. Opticky (ne)zvětšujte 

Pokud vlastníte bujné poprsí, ukažte je ve výstřihu, naopak nenoste halenky zapnuté až ke krku, vždy volte alespoň malý výstřih nebo si rozepněte horní knoflíček. Velká ňadra působí v oblečení bez výstřihu mnohem mohutněji. Menšímu poprsí bude slušet halenka nebo tričko s véčkovým výstřihem, opticky dané partie zvětší. 

  1. Nebojte se vzorů 

Dalším trikem, jak opticky zeštíhlit postavu, jsou vzory. Mezi oblíbené patří pruhy, které dokážou postavu krásné prodloužit a zeštíhlit. Pozor si však dávejte na horizontální pruhy, ty postavu naopak zešiřují.  

Vzorované a barevné oblečení kombinujte vždy s něčím jednobarevným. Neoblékejte se do několika různých vzorů. V módě platí jednoduchost, kterou je dobré občas podtrhnout extravagantností. Pokud volíte vzorovaný vršek, vezměte si k němu jednobarevné kalhoty nebo sukni a naopak. 

  1. Spodní prádlo pomůže 

Vyrážíte do společnosti a zdá se vám, že v těch nových šatech nevypadáte tak dobře, jako ve zkušební kabince? Nebojte se sáhnout po zeštíhlovacím prádle. Dnes existuje mnoho druhů stahovacích kalhotek v nejrůznějších provedeních, které vypadají velmi sexy. Nemusíte už bát, že vaše „stahovačky“ někdo uvidí. Při dnešní nabídce krásných vzorů je můžete rovnou ukazovat! 

  1. Příliš mnoho kombinací 

Nezapomínejte, že všeho moc škodí. Pokud máte hezký dekolt, sáhněte po halence s větším výstřihem, odvedete pozornost od zbytku těla. Máte-li pěkné nohy, oblékněte mini sukni a ukažte je světu. Pozor si dávejte na přehnané kombinace. Minisukni neoblékejte k příliš velkému výstřihu, mohlo by to působit lacině.