Co v současné době dominuje módním molům?

0
380

Móda fascinuje mnoho lidí. Sledování přehlídkových mol a čerstvých návrhů stylizací je skvělým koníčkem….. který Vám také umožní nosit módní oblečení. Co v současné době dominuje módním molům? Co se vyplatí mít tuto sezonu ve svém šatníku?

více v článku...

Maxi šaty

Na přehlídkových molech již několik sezón kralují šaty v délce maxi. Jsou jedinečné, protože díky nim každá silueta vypadá majestátně. Po mnoho let je používaly především celebrity a hvězdy na červeném koberci. Zdálo se, že šaty až na zem nebudou pro každodenní nošení pohodlné. Naštěstí se ukázalo, že to není pravda. Dlouhé šaty kralují přehlídkovým molům, ale existuje důvod, proč jsou stále častěji k vidění v ulicích. Dobrý nápad je kombinovat je s botami na vysokém podpatku. Díky nim stylizace vypadá ještě lépe. 

Košilové šaty 

Na přehlídkových molech kralují také košilové šaty. Jsou kombinací elegance a casualového stylu. Takové kreace se hodí do práce, na výlety nebo i na romantické schůzky. Nejlépe vypadají na štíhlých postavách, ačkoli jejich kombinace s odpovídajícím páskem může zvýraznit pas a šaty tak mohou vypadat dobře i na dámě větších rozměrů. Šaty Hugo BOSS vypadají obzvlášť dobře. Rozhodnout se pro ně znamená koupit si oblečení přímo z módního mola. U šatů tohoto střihu mají zásadní význam doplňky. Rozhodně si pořiďte koženou kurýrní kabelku nebo dokonce malou, ale elegantní obálkovou tašku. Důležitá je také zvolená obuv, která se hodí ke stylizaci. V teniskách budou mít šaty casualový charakter, na jehlových podpatcích budou elegantními šaty na banket….. a sandály na středním podpatku vytvoří dokonalý letní outfit. Košilové šaty HUGO BOSS můžete nosit na mnoho způsobů, tak se do nich pusťte. Příležitostí k jejich nošení bude spousta!

Polo tričko

Pokud jde o přehlídková mola, jistý bestseller se vrací už dlouho. Něco, co by mělo být v každém šatníku polo tričko od Polo Ralph Lauren. Je to ikonický oděv, který lze použít jako základ pro různé stylizace. Takové polo tričko by vypadalo dobře v kombinaci s elegantními chinos kalhotami, ale může být také zajímavým doplňkem maxi sukně nebo tenisové sukně či šortek. Polo trička se vyrábějí v různých barvách, takže jich můžete mít v šatníku alespoň několik. Na přehlídkových molech letošní sezóny se objevily především modely v zářivých a intenzivních odstínech. Vládne výrazná červená a sytá oranžová. Pokud Vám však tyto barvy nevyhovují, můžete si vybrat černé nebo bílé polo tričko. Jedná se o dvě klasické barvy, které lze snadno kombinovat s jinými oděvy. Může být dobré zásobit svůj šatník několika košilemi – v tlumených i výraznějších odstínech.