Výzdoba bytu na narozeninovou oslavu

0
1196

Jak nachystat doma oslavu, a čím udělat oslavenci radost, to nám zabere dost času, ale radost oslavence nám bude odměnou. Asi nejvíce milují oslavu malé děti. Ty se na ní těší dlouhou dobu dopředu. Musíme vymyslet co nachystáme k jídlu a pití, ale velmi důležitá, hlavně pro děti je výzdoba bytu. S výzdobou děti rády pomáhají, tak jim to umožníme. Na každé dětské oslavě by neměly chybět balonky. Čím víc, tím líp. Balonky připevníme všude, kde se jen dá. Přivážeme je na konzole, na lustr, a některé necháme i volně na zemi. Narozeninové kloboučky také nesmějí chybět na žádné hlavě. Dodá to tu správnou narozeninovou atmosféru. Můžeme i dětem dát vystřelovací konfety. Sice z nich bude trochu nepořádku, ale s tím se počítá na každé oslavě. 

Nachystat skvělou oslavu dá práci 

Když chystáme oslavu v bytě, nemáme moc prostoru. Musíme zhodnotit, kolik lidí se nám tam vejde, a podle toho si uděláme přesný počet pozvánek. Byt vyzdobíme balonky, každou oslavu zpestří kloboučky, nebo čepičky. Na stůl můžeme dát barevné papírové serpentiny. Oblíbené jsou i papírové trumpetky. Při výzdobě bytu nezapomeneme na květiny. Při oslavě dospělých použijeme svíčky, při oslavě dětí nachystáme lampiony. Místnost provoníme pomocí vonných svíček, nebo esencí. Příjemná muzika také zpříjemní každou oslavu. 

Výzdoba bytu 

Nachystat byt na oslavu, je radostná záležitost, a je dobré, když se na tom podílí celá rodina. Každý má nějaký nápad, jak byt vyzdobit. Měli bychom hezky vyzdobit i stůl. Květiny a hezky složené ubrousky by neměly chybět nikdy. Pro usnadnění hostitele s občerstvením se určitě vyplatí nachystat raut. Mezi tácy a mísy s občerstvením, se dají krásně naaranžovat květiny a vypadá to nádherně. Raut je výhodný i z toho důvodu, že každý si vybere, co mu chutná. Na takto nachystané oslavě se bude určitě všem líbit a oslavenec si oslavu dokonale užije.