Nakupte kvalitní cyklistické vybavení i oblečení na jednom místě

0
289

K nejkvalitnějším značkám cyklistického oblečení i vybavení patří bezesporu značky ENDURA, CASTELLI a SILIVINI. Dvě jsou zahraniční, poslední jmenovaná je česká, takže můžete podpořit i naše výrobce, a přitom nakoupit kvalitu za skvělou cenu. Co vše vám tyto značky nabízí?

Oblečení s logem ENDURA 

Společnost ENDURA byla založena ve Skotsku v roce 1993 a jejím cílem bylo, aby zlepšila výkon a funkci cyklistického oblečení. To se jí dokonale podařilo, a tak nastavila svými produkty měřítko kvality a laťku má nastavenou skutečně vysoko. Koupit si můžete nejen oblečení ENDURA, ale také helmy, brýle, chrániče, tretry, boty a doplňky. Bikero.cz nabízí na některé modely ENDURA výrazné slevy, a tím vám kvalitní zboží přibližuje ještě víc. Co třeba červená helma HUMMVEE? Je výrazná, stylová a velmi kvalitní. Koupit ji můžete se slevou 23 %.

Kvalitní boty od CASTELLI

Také oblečení, doplňky, tretry a boty CASTELLI vás jistě nezklamou. K nejprodávanějšímu zboží patří aktuálně CASTELLI větru odolná bunda SQUADRA STRETCH light black. Jde o pánskou větrovku s reflexními prvky, jež je také částečně vodě odolná. Tvoří ji materiál Ripstop nylon. Snadno ji sbalíte, padne, jako ulitá díky pružným panelům na bocích. Příjemně vám v ní bude od 10 – 18 °C. Podívejte se i na kalhoty do pasu COMPETIZONE black, s nimiž se vám bude v létě báječně jezdit. Jsou opatřeny vložkou KISS Air2 pro celodenní pohodlí. Mají výbornou aerodynamiku, jsou poddajné, prodyšné, s plochými švy…

Česká, kvalitní SILVINI 

Značka SILVINI se mezi našinci velmi rozšířila. Je cenově dostupná a za skvělé ceny nabízí velmi kvalitní zboží. Vývoj, střih i vše důležité probíhá u nás, a pak je oblečení šito v Číně, pod neustálým dohledem, aby dodržovalo vysoké standardy. V Itálii pak dochází k jeho testování. Silvini nabízí jak oblečení, tak tretry a boty. Podívejte se třeba na bikero.cz na MTB kraťasy RANGO black, jež teď koupíte se slevou 30 %. 

Bikero.cz vám umožní nakoupit všechno cyklo zboží ve vysoké kvalitě na jednom místě.