Vsaďte na univerzálního pomocníka, který se bude hodit doma i na zahradě!

0
6550

Někdy může být úklid lehčí, než se může zdát. Skvělým příkladem může být víceúčelový vysavač, se kterým se budete moci vrhnout na úklid suchých, ale mokrých nečistot. Tím to ale nekončí! Pomůže v dílně, když je třeba uklidit piliny i špony. Doma s ním rychleji uklidíte akvárka i terária. Na zahradě si zase poradíte s listím nebo rychleji zazimujete bazén nebo jezírko. A úklid auta ať už od drobků či psích chlupů bude tak snadný!

Pomocník při úklidu i při práci

Multifunkční vysavač Kärcher WD 6 P Premium je ideálním pomocníkem pro suché i mokré vysávání bez nepříjemné výměny filtru. Nemusíte být ale žádný kutil, ani plánovat rozsáhlou rekonstrukci, přesto oceníte jeho víceúčelovost. Snadno a precizně s ním uklidíte celé auto doslova za chvilku. Doma s ním dokážete odsát vodu při čištění akvária, nebo piliny a podestýlku z terária oblíbeného králíčka. Venku jej můžete využít na podzimní úklid okolo domu, příjezdové cesty nebo úklid chodníčků na zahradě. Dokonce s ním snadno odfouknete i spadané listí nebo drobné nečistoty. Multifunkční vysavač se hodí také na dočištění a vysátí zbytků vody z bazénu, kterého po vypuštění připravíte na zimu.

Pomáhá ale i v dílně a při těžších oříšcích. Snadno si poradí s hoblinami, pilinami, či odpadem při broušení. Díky zásuvce se spínací/vypínací automatikou odsává přímo na připojeném elektronářadí a vy tak rovnou při práci jednoduše udržujete pracovní plochu čistou.

Vysavač dosahuje velmi vysokého výkonu při relativně nízké spotřebě 1300 Wattů. Navíc je vybaven speciální funkcí samočištění. Stisknutím tlačítka se impulzními nárazy vzduchu filtr sám zbaví nečistot a tím se obnoví jeho sací výkon. Speciální kazeta, ve které je uložený filtr umožňuje pohodlné vyjmutí bez kontaktu s nečistotami. Nádrž z ušlechtilé oceli o velikosti 30 l je vysoce odolná a má dostatečnou kapacitu pro velké množství nečistot. Multifunkční vysavač Kärcher WD 6 P Premium je nepostradatelným pomocníkem v dílně, v garáži i při různých opravách a rekonstrukcích v domácnosti.

www.karcher.cz Další tipy a na úklid naleznete na www.svetcisteni.cz

Sleva Balshop Vám zajistí nejlepší cenu při koupi barev a laků.